אודות

אודות המשרד

משרד עורכי דין יהל פרץ מתמחה בתחום הנדל"ן על כל סוגיו ומלווה בעלי זכויות ויזמים בעסקאות מגוונות.
משרדנו מאמין בשירות אדיב, מסור וליווי אישי תוך ירידה לפרטים הקטנים והחשובים ובזמינות גבוהה, ומקצועיות ללא דופי.
משרדנו מלווה את לקוחותיו בליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך תוך מתן מענה וזמינות גבוהה גם בשעות חריגות על מנת שהלקוח ירגיש תמיד תחושת בטחון שיש לו על מי לסמוך.
השירות המשפטי ניתן גם לצד היזמי וגם לצד בעלי הדירות והנכסים כך שלמשרדנו ישנה את היכולת להסתכל מזווית היזם והקבלן ומזווית של בעלי הדירות ומכיר את נקודות החוזקה והחולשה של כל צד.

עו"ד יהל פרץ


המשרד בבעלות עו"ד יהל פרץ אשר הינו בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן את התמחותו ביצע עו"ד יהל פרץ במשרד מ. פירון ושות' אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והטובים בארץ בו היה שותף בעסקאות גדולות בתחום הנדל"ן, התחדשות עירונית, תמ"א 38, תכנון ובניה, רכישות נדל"ן, שכירות מקרקעין ועוד.

לקוחותינו נהנים מרמת שירות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר וייעוץ מרגע תחילת התהליך ועד לסופו.
משרדנו חרט על דגלו מתן שירותים משפטיים במחירים הוגנים וזאת מתוך רצון להנגיש את שירותינו לכלל הלקוחות.
התמחות משרדנו בתחום הנדל"ן על כל סוגיו וגווניו, מאפשרת לנו להקצות את כל משאבינו ואת כל כוחנו, על מנת שהטיפול המשפטי יהיה הטוב ביותר והאיכותי ביותר.
מעבר ליחס אישי, אנו גם דואגים לכל היבטי העסקה, כך שמי שנעזר בשירותינו יודע שהוא מקבל "מעטפת משפטית" כוללת ומקיפה.

אנחנו כאן בשביל ללוות אותכם במקצועיות חסרת פשרות תוך מתן יחס חם ואישי בכל תהליך שתבחרו לקחת בו חלק!!!

תמ"א 38

ייצוג מקצועי ובליווי אישי של יזמים, קבלנים ובעלי דירות ונכסים לאורך כל שלבי הפרויקט מתחילת המשא ומתן וההתלבטויות הדיירים, ועד לבניית תכנית עבודה מסודרת למציאת יזם או קבלן. כמו גם כמובן ליווי בהמשך משא ומתן עם קבלנים ועד להשלמת הפרויקט לשביעות רצונכם.

פינוי בינוי

משרדנו מתמחה בליווי מקצועי לדיירים בעסקאות מסוג פינוי בינוי משלב מינוי הנציגות, ועד לשלב הבדיקה המקיפה של היזמים לפרויקט. הליווי הוא כמובן גם עד לסיום הפרויקט, קבלת הדירה החדשה ורישום בית משותף.

רכישה, מכר ושכירות מקרקעין

משרדנו מבצע ליווי אישי ומקצועי במערך בדיקות מקיפות עבור הלקוח בעת רצון להתקשר בהסכם לרכישת מקרקעין כגון: בדיקת שעבודים שקיימים על הנכס, בדיקה ברשם המשכונות לבדיקה האם קיים משכון על הנכס, חריגות בנייה וכדומה.

מיסוי מקרקעין

משרדנו מבצע עבור לקוחותינו בין אם הם הרוכשים ובין אם הם המוכרים בדיקות מקיפות בכל הקשור לענייני המיסוי על מנת  לצמצם עד כמה שניתן את תשלומי המס הרלוונטיים. אנו מתמחים בשלל החוקים הקשורים למיסוי מקרקעין ובעלי נסיון עשיר בתחום, כך שנוכל לזהות את הפרצה הרלוונטית על מנת לצמצם כמה שניתן את עלות המס שעליהם לשלם.

הסכמי שכירות

משרדנו מתמחה בהסכמי שכירות הן לשוכר והן למשכיר, ויודע כיצד להגן בצורה המיטבית הן על המשכיר והן על השוכר בעת ביצוע הסכם באופן המקצועי ביותר והכי רלוונטי ומותאם, על סמך כל העדכונים הרלוונטיים בחוק.

קניית דירה יד ראשונה מקבלן

משרדנו מתמחה בהסכמי שכירות הן לשוכר והן למשכיר, ויודע כיצד להגן בצורה המיטבית הן על המשכיר והן על השוכר בעת ביצוע הסכם באופן המקצועי ביותר והכי רלוונטי ומותאם, על סמך כל העדכונים הרלוונטיים בחוק.

תאגידים

משרדנו מבצע ליווי תאגידים משלב ההתאגדות ורישום חברה או עוסק מורשה ברשויות הנדרשות ועד ליווי בפעילות השוטפת של התאגיד. כמו כן, נשמח להעניק לכם שירות מתן ייעוץ משפטי וחוות דעת לתאגידים השונים, טיפול בהסדרת זכויות וחובות של נושאי המשרה בחברה, וכן ביצוע שינויים רצויים בחברה ברשם החברות.

ייצוג ועדי בתים משותפים

משרדנו מתמחה בעניינים משפטיים וניהוליים הקשורים בניהול בית משותף כחלק מפעילות המשרד בתחום המקרקעין. ייצוג משפטי בתחום הבתים המשותפים, תכנון ובנייה וכן התמחות בייצוג בפני המפקח על הבתים המשותפים בנושאים שונים ומגוונים.

יפוי כח מתמשך

משרד עו"ד יהל פרץ הינו בעל הסמכה לעריכת ייפוי כח מתמשך ובעל ניסיון רב בתחום. ייפוי כוח מתמשך הוא פתרון בטוח ולא מורכב המעניק להורים מבוגרים ולילדיהם את היכולת הקלה לטיפול בבנקים, נכסים, טיפולים רפואיים שונים ועוד טיפול בסיטואציות ברמה הבירוקרטית ללא כאבי ראש ותיזוזים מיותרים. 

תכנון ובניה

תכנון ובנייה הינו תת תחום משפטי בדיני המקרקעין המצריך מומחיות וליווי מקצועי על ידי עורך דין הבקיא בתחום. משרד עורך דין יהל פרץ מתמחה בדיני רישוי ותכנון בנייה ומלווה הן בעלי דירות וקונים פוטנצאליים והן קבלנים רבים בתחום. 

דילוג לתוכן